??????????? ?????? ??? ???? ?????? ???????

Usługi renowacji mebli

Firma X Formula specjalizuje się w kompleksowych usługach renowacyjno – remontowych takie jak naprawa różnego rodzaju mebli, ich odnawianie, ale również dostosowywanie ich do nowych funkcji.

– Przyjedziemy i wycenimy koszt usługi gratis
– Na nasze prace udzielamy gwarancji i wystawiamy faktury

Proces renowacji ma na celu przywrócenie dawnego blasku i piękna zniszczonego mebla.

Największą satysfakcję sprawia nam przekształcenie nieciekawie wyglądających staroci w piękne, szlachetnie prezentujące się meble

Najlepszym sposobem wyceny renowacji jest spotkanie i ocena mebla na żywo, ewentualnie przed spotkaniem prosimy o wysłanie zdjeć na adres mailowy:

E-mail: xformula.pl@gmail.com

lub telefonicznie +48888876146

oraz prosimy o podaniu numeru telefonu do kontaktu

Portfolio

Renowacja kuchni

Transparentny, barwiący pisak szybkoschnący. Przeznaczony idealne  do renowacji, barwienia wszelkiego rodzaju zarysowań i miejsc przetartych na meblach, lub na zniszczonych i uszkodzonych powierzchni, uzyskanych w wyniku przeniesienia lub montażu mebli. Mają dobrą przyczepność do większości rodzajów powierzchni, odporny na połysk. Dają niezbędnu wytrzymałość dla zwykłej renowacji.

Renowacja kuchni

Stolik antyczny

 

Pisak kryjący, szybkoschnący, nieścieralny, odporny na promienie UV, można lakierować.Idealny do barwienia krawędzi mebli, naroży okiennych i innych uszkodzeń na powierzchniach z drewna, płyt i tworzyw sztucznych. Mają doskonałe właściwości przepływu i przyczepność do większości rodzajów powierzchni, odporny na połysk, zapewnienie wysokiej jakości i trwałe wyniku prac remontowych.

Stolik antyczny

Odswiezenie, odnawianie drewna

Wosk miękki stanowi unikalne połączenie wosków, zapewniający wysoką jakość, bez szwu, dyskretne i niezawodne napełniania chipów, otworów, zadrapania i wgniecenia na powierzchniach, które nie posiadają obciążeń eksploatacyjnych. Wosk jest o 30% więcej analogowych.

Odswiezenie, odnawianie drewna

Stół antyczny

Wosk twardy Master’s Magic jest wosk o niskiej temperaturze topnienia z doskonałą płynnością, wytrzymałością i trwałością. Eliminuje oraz wypełnia się uszkodzenia na powierzchniach, pod którymi prowadzona jest intensywna eksploatacja (drzwi, okna, podłogi wykonane z materiałów naturalnych lub sztucznych, jak również profili PVC).

Stół antyczny

Łóżko antyczne

Wosk twardy Master’s Magic jest wosk o niskiej temperaturze topnienia z doskonałą płynnością, wytrzymałością i trwałością. Eliminuje oraz wypełnia się uszkodzenia napowierzchniach, pod którymi prowadzona jest intensywna eksploatacja (drzwi, okna, podłogi wykonane z materiałównaturalnych lub sztucznych, jak również profili PVC). Do wypełniania i retuszu uszkodzeń na meblach, blatach kuchennych, parkietach, drzwiach i profilach okiennych.  Zalecany do powierzchni narażonych na bardzo intensywną eksploatację. Do zastosowań wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz.

Łóżko antyczne


Barwna, szpachla do wypełniania drobnych rys, szczelin i pęknięć na powierzchniach drewna, forniru, laminatu, MDF i td. Produkt przeznaczony do szybkiego zastosowania jest latwym do usunięcia i dobrą alternatywą dla wosku. Do zastosowań wewnątrz pomieszczeń. Stosowana na zewnątrz wymaga lakierowania.


Produkty
??????????? ?????? ??? ???? ?????? ???????
©2016 Gemini Coatings, ©2016 X Formula