Współpraca

Partnerstwo z firmą

Nasza firma zaprasza organizacje, firmy i osoby prywatne do współpracy. Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem partnerstwa w ramach naszej polityki aktualizacji i rozbudowy zasięgu.

Zapraszamy stałych klientów - centra handlowe, centra meblowe, fabryki i inne przedsiębiorstwa - do udziału w "Programie Partnerskim", którego celem jest zapewnienie naszym klientom specjalnych cen na produkty i umieszczanie informacji na naszej stronie internetowej (adresy,  numery telefonów partnerów programu), w celu przyciągnięcia klientów do partnerskich firm.

Uczestnikiem programu może być spółka lub jednostka, osoba fizyczna mająca funkcjonującą siedzibę handlową lub przemysłową z adresem i numerem telefonu.

Aby uczestniczyć w programie należy skontaktować się z nami i podać informację o firmie.

Po analizie informacji otrzymanych od Państwa, zostanie wyslana oferta drogą elektroniczną (e-mail) z cennikiem na produkty. Oznacza to, że będzie Pańska aplikacja została przyjęta do "Programu Partnerskiego".

Program partnerski polega na nabywaniu naszych produktów. Od ilości zakupionych towarów oraz wysokości zamówienia zależy decyzja o partnerstwie i umieszczaniu informacji o Pańskiej firmie na stronie internetowej.

Pełnoprawnym uczestnikiem "Programu Partnerskiego" zostaniecie Państwo po złożeniu zamówienia na produkty.

Aby uzyskać więcej informacji proszę dzwonić: : +48 8888 76 146

Zarząd Spółki X Formula zastrzega sobie prawo do określenia liczby kontaktów partnerskich w ramach jednego regionu.

 ??????????? ?????? ??? ???? ?????? ???????
©2007-2013 Gemini Coatings, ©2009-2013 X Formula