??????????? ?????? ??? ???? ?????? ???????

Materiały do renowacji

Lakiery barwiące

Lakiery na bazie nitrocelulozy z właściwościamy gruntów melkodispersionnychsą wysokiejjakości farby (barwniki), pozostawiając poprzywróceniu trwałą i stabilną powierzchnię. Zastosować na oczyszczoną powierzchnię.


Kolory

Profesjonalne pisaki Master's Magic PM

Transparentny, barwiący pisak szybkoschnący. Przeznaczony idealne  do renowacji, barwienia wszelkiego rodzaju zarysowań i miejsc przetartych na meblach, lub na zniszczonych i uszkodzonych powierzchni, uzyskanych w wyniku przeniesienia lub montażu mebli. Mają dobrą przyczepność do większości rodzajów powierzchni, odporny na połysk. Dają niezbędnu wytrzymałość dla zwykłej renowacji.

Kolory

Pisak krujący PP

Pisak kryjący, szybkoschnący, nieścieralny, odporny na promienie UV, można lakierować.Idealny do barwienia krawędzi mebli, naroży okiennych i innych uszkodzeń na powierzchniach z drewna, płyt i tworzyw sztucznych. Mają doskonałe właściwości przepływu i przyczepność do większości rodzajów powierzchni, odporny na połysk, zapewnienie wysokiej jakości i trwałe wyniku prac remontowych.

Kolory

Wosk miękki

Wosk miękki stanowi unikalne połączenie wosków, zapewniający wysoką jakość, bez szwu, dyskretne i niezawodne napełniania chipów, otworów, zadrapania i wgniecenia na powierzchniach, które nie posiadają obciążeń eksploatacyjnych. Wosk jest o 30% więcej analogowych.

Kolory

Wosk twardy BI

Wosk twardy Master’s Magic jest wosk o niskiej temperaturze topnienia z doskonałą płynnością, wytrzymałością i trwałością. Eliminuje oraz wypełnia się uszkodzenia na powierzchniach, pod którymi prowadzona jest intensywna eksploatacja (drzwi, okna, podłogi wykonane z materiałów naturalnych lub sztucznych, jak również profili PVC).

Kolory

Wosk twardy Matt SBI (Super)

Wosk twardy Master’s Magic jest wosk o niskiej temperaturze topnienia z doskonałą płynnością, wytrzymałością i trwałością. Eliminuje oraz wypełnia się uszkodzenia napowierzchniach, pod którymi prowadzona jest intensywna eksploatacja (drzwi, okna, podłogi wykonane z materiałównaturalnych lub sztucznych, jak również profili PVC). Do wypełniania i retuszu uszkodzeń na meblach, blatach kuchennych, parkietach, drzwiach i profilach okiennych.  Zalecany do powierzchni narażonych na bardzo intensywną eksploatację. Do zastosowań wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz.

Kolory

Proszek do retuszu MB


Proszek do retuszu  jest drobno rozproszone substancje - kolorowy grund.Jestzastosowany do granulacji (krystalizacji) i zastąpienie kolorów we wszystkich rodzajach renowacji dostępny w dawkach 1 uncji (28,4 gramów) i 16 uncji (453,6 g).


Kolory

 

Szpachla Filler FP (ostateczna Mastic)

Barwna, szpachla do wypełniania drobnych rys, szczelin i pęknięć na powierzchniach drewna, forniru, laminatu, MDF i td. Produkt przeznaczony do szybkiego zastosowania jest latwym do usunięcia i dobrą alternatywą dla wosku. Do zastosowań wewnątrz pomieszczeń. Stosowana na zewnątrz wymaga lakierowania.

Kolory


Produkty
??????????? ?????? ??? ???? ?????? ???????
©2007-2013 Gemini Coatings, ©2009-2013 X Formula